- TAI ĮDOMU -Antakiai. Naudingi patarimai Jums


Štai dar keli geri patarimai apie tokią svarbią mūsų veido dalį - antakius:

 • Jei Jūsų antakiai labai reti, vizualiai tankesnius juos galima padaryti specialios pudros antakiams arba atitinkamo atspalvio vokų šešėlių pagalba. Pudrą ir šešėlius tepame specialiu teptuku, nukirptu iš vienos pusės. Galima panaudoti ir neįpatingai tamsų pieštuką antakiams arba vokams.Mažus brūkšnelius pieškite antakių augimo kryptimi. Tankumo antakiams galima suteikti ir naudojant blakstienų tušą, geriau ne visai šviežų, tada antakiai atrodys natūraliau.

 • Kad antakių pešiojimo metu ne taip skaudėtų, pieš kelias minutes iki procedūros ant antakių padėkite karštu vandeniu suvilgytus vatos tamponėlius, o pačios procedūros metu odą laikykite šiek tiek įtemptą.

 • Naudotis šešėliais daug paprasčiau nei pieštuku. Jie tepasi lygiau ir natūraliau. Jei vis dėlto pasirinkote pieštuką, tai atidžiai nupieškite trūkstamus plaukelius jų augimo kryptimi.

 • Kad antakiai gulėtų lygiai, mažytį lašelį plaukų želė uždėkite ant seno blakstienų tušo šepetėlio ir iššukuokite antakius plaukelių augimo kryptimi. Rezultatas jus nustebins.

 • Peržiūrėta: 3669

  Aptark šią temą svetainės forume

  Atgal  © 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
  eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai