- TAI ĮDOMU -Antakiai. Kokia spalva Jums tinka?


     Daugelis moterų skaudžiai klysta manydamos, kad idealūs antakiai būtinai turi būti žalvarinio juodumo. Bet šiuo atveju jos rizikuoja tapti panašios į pasakos heroję, kuri savo antakius piešdavo anglimi. Todėl, besirinkdamos natūraliausią ir išraiškingiausią antakių spalvą, būtinai atkreipkite dėmesį į savo plaukų ir odos spalvą.
     Šviesiaodėms blondinėms labiausiai tinka šviesiai rudos arba rudos spalvos antakiai. "Medaus" arba auksinėms blondinėms idealiai tinka vidutinio tamsumo rudi atspalviai. Brunetėms pirmenybę reiktų teikti tamsiai rudiems arba tamsiai pilkiems tonams. Juodaplaukės taip pat gali rinkti šias spalvas, bet turi nebijoti ir juodų antakių. "Varinukėms" veido harmoniją suteikia auksiniai kaštoninis antakių atspalvis. Žiloms damoms, mėgstančioms natūralumą galima patarti rinktis vidutinio tamsumo rudus arba tamsiai pilkus dažus.
     Patogiausia antakius dažyti cheminiu būdu. Tai nekenksminga, efektas ilgalaikis, antakiai apsaugomi nuo blukimo saulėje. Cheminiu būdu antakius galima dažyti ruda, šviesiai ruda, juoda, juodai mėlyna ar grafito spalva.
     Antakių spalva turi būti vienu tonu šviesesnė nei blakstienų. Tad, jei blakstienoms pasirinkote tamsiai rudą spalvą, antakius patariama dažyti šviesiai rudu atspalviu.
     Dažams reikėtų naudoti 3% oksidantą, o ne peroksidą. Peroksidas sausina odą, gali ją sudirginti, dažai greičiau nusiplauna. O specialus oksidatorius turi spalvą stabilizuojančių medžiagų, todėl antakių ir blakstienų spalva išlieka gerokai ilgiau.

Peržiūrėta: 10531

Aptark šią temą svetainės forume

Atgal© 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai