- TAI ĮDOMU -Antakiai. Kaip teisingai išpešioti?


     Antakių dažymas ir pešiojimas daugeliui iš mūsų yra gan dažnas ritualas.
     Tai kaipgi lengvai ir greitai pakoreguoti antakius, kad būtume patenkintos rezultatu?

     Jums reikės:
 • balto akių peštuko,
 • pinceto,
 • plono kieto šepetėlio antakiams,
 • mažų žirklučių.

       Pinceto kojelės galuose turi glaudžiai susispausti, bet jos neturi būti labai aštrios, nes tada plaukeliai ne išsiraus, bet nutrūks ties šaknimi, o galai - smailūs, kad norima forma būtų sukurta plaukelio tikslumu.
  Dėmesio! Prieš pradėdamos darbą būtinai įsitikinkite, kad visi jūsų instrumentai išties yra švarūs, o oda aplink antakius nuriebalinta.

  Imkimės darbo:

  1. Baltu pieštuku pažymėkite taškelius ties kuriais antakis turėtų prasidėti ir baigtis. Antakio pradžią idealiausiai nustatysite prie nosies sparnelio vertikaliai pridėję pieštuką. Ten kur pieštukas kertasi su antakiu, ten ir bus idealiausia pradžios vieta. Išorinį antakio taškelį geriausia palikti natūralų. Vienok, jei jūsų antakis labai trumpas, galite jį šiek tiek vizualiai prailginti, tačiau persistengti nereikėtų.
  2. Antakių šepetėliu iššukuokite antakį.
  3. Lengvai timptelėję odą pradėkite pešioti plaukelius nuo apatinio krašto. Iš pradžių tiesiog vizualiai išlyginkite liniją, pašalindami neteisingai augančius plaukelius.
  4. Dabar neskubėdamos, išpešdamos po kelis plaukelius, mėginkite išgauti norimą formą. Nereikėtų savo antakį iškarto paversti siūleliu. Jūsų užduotis - tiesiog pakoreguoti jų formą.
  5. Plaukelius, kurie išpešti padarytų netinkamą tarpą, o palikti gadina antakio formą, styro, riečiasi, tiesiog pakirpkite žirklutėmis prieš tai pašukavusios šepetėliu augimo kryptimi.
  6. Po pešiojimo nuvalykite antakius antiseptiku. Jis puikiai dezinfekuos ir padės greičiau praeiti paraudimui.

       Antakiai koreguojami tik pagal apatinę liniją. Tačiau kai kuriems žmonėms, kurių antakiai tiesiog lipa ant kaktos, reikėtų juos formuoti ir iš viršaus. Tačiau tai - išskirtiniai atvejai, tad nereikėtų persistengti, nes atsiranda rizika per daug "nuleisti" antakius, kuomet veidas įgautų niūrią ir piktą išraišką.

 • Peržiūrėta: 7651

  Aptark šią temą svetainės forume

  Atgal  © 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
  eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai