- TAI ĮDOMU -Priemonės nagų dailei: "dotsas"


     "Dotsas" - vienas iš dažniausiai naudojamų įrankių nagų dailėje. Su juo galima išpiešti ornamentus, sudėti įvairiaspalvius taškus ir atlikti daug daug kitų papuošimų nagams.
     Kaip atrodo "dotsas"? Tai metalinis strypelis su mediniu arba akriliniu koteliu, abiejuose galuose turintis rutuliukus. Gaminami įvairių dydžių "dotsai", kurie gali būti žymimi dydžiais arba nurodomas rutuliukų dydis milimetrais, pavyzdžiui, 1mm, 1,9mm ir pan. Naudotis "dotsu" labai paprastai - tai gali ir pradedantis meistrais, dar tik žengiantis pirmus žingsnius nagų dailėje.

Nuo ko pradėti?

     Paruoškite nagą, padenkite pageidaujama lako spalva. Leiskite lakui išdžiūti ir pereikite prie nagų dailės: padėkite ant paletės šiek tiek dažų - pavyzdžiui, akrilinių arba paprasto lako. Paimkite dažų su "dotsu", šiek tiek panardindami jį į dažus.
     Dabar įsivaizduokite, kad jūsų rankose pieštukas ar teptukas - pabandykite lengvai pravesti liniją, padėti tašką ar nupaišyti kablelį.
     Su "dotsu" labai patogu sudėti taškiukus - nulakuokite nagą keliomis spalvomis ar nupieškite kelias linijas, lygiagrečiai padekite 5-6 taškus, papildykite šiek tiek blizgučiu ir sukursite naują nagų dizainą. Jei "dotsu" dažus paimsite vieną kartą ir dėsite iš eilės kelius taškiukus, jie bus skirtingo dydžio. Leiskite pasireikšti jūsų fantazijai!


Dotsas 1.0-1.9mm

Dotsas 0.5-1.0mm

Peržiūrėta: 22070

Aptark šią temą svetainės forume

Atgal© 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai