- TAI ĮDOMU -Vasaros pedikiūro paslaptys


     Kaip bebūtų keista, daugelis merginų ir moterų pedikiūrui skiria labai mažai dėmesio. Tačiau kojos, įpatingai vasarą, kuomet nešiojame atvirą avalinę, turi atrodyti idealiai. Kaip teisingai prižiūrėti pėdas, kaip pasidaryti pedikiūrą? Kokios spalvos laką pirkti šią vasarą?
     Šios vasaros mados tendencijos labai reiklios kojų būklei, kadangi avalynė yra superatvira. Taplutės, basutės su keliomis smulkiomis juostelėms - madingiausia šio sezono avalynė. Visa tai verčia palaužyti galvą, kaip tinkamai papuošti savo kojas. Gal kam ir pasirodys, kad šį sezoną užteks poros ryškaus lako elementų ant nagų, tačiau tikrai taip nėra. Juk būtent ryškus lakas traukia įpatingą dėmesį, o tai reiškia, kad išryškins ir trūkumus, jei jų bus.
     Netinkama nagų plokštelės forma, paraudimai, nutrintos pūslės (ir pleistro klijų likučiai...), aplaužyti nagai - su visu tuo galima ir reikia kovoti.

Renkamės spalvą

     Jei nusprendėte pradėti nuo pačio paprasčiausio ir labiausiai traukiančio žvilgsnį, greičiausiai pagalvojote apie lako spalvą kojų nagams. Pasirinkimas atrodo paprastas - jei šiuo metu madinga ryškios spalvos, tai ir apribojimų nagų lako spalvai nėra.
     Tačiau taip nėra - specialistai ir šiuo metu optimaliausiu bei universaliausiu pedikiūrui laiko natūralų atspalvį. Lengvas rausvos ar kūnos spalvos lako tonas, padengtas skaidriu apsauginiu laku tiks bet kurioje situacijoje. Šviesus ar kūno spalvos matinis lakas gali paslėpti bet kokius nagų trūkumus - tai ypač svarbu vasarą, kuomet nagus veikia daugybė įvairių neigiamų faktorių.
     Tarp ryškių spalvų lakų, be abejo, pirmauja ryškiai radona arba oranžinė spalvos, tačiau raudona šiek tiek per sunki lengvoms šlepetėms, o oranžinė spalva tiks tikrai ne prie kiekvieno drabužio. Kaip bebūtų keista, specialistai rekomenduoja paeksperimentuoti su mėlyna spalva ir įvairiais jos atspalviais.

Priauginame bei puošiame nagus

     Be abejo, jums norėtusi, kad atviroje vasariškoje avalinėje kojos atrodytų ne tik sveikos, bet ir gražios. Iš čia kyla natūralus siekis papuošti kojų nagus. Būdų tam tikslui nėra labai daug. Labiausiai paplitę - nagų dizainas ir nagų priauginimas.
     Šiais metais kojų nagų dailė neišsiskiria kokiais tai ryškiais skirtumais. Meistrai rekomenduoja naudoti tokius pačius raštus, kaip ir rankų nagų. Tačiau reiktų prisiminti vieną įpatumą - kojų nagučiai yra smulkesni, taip pat ir nutolę labiau nuo įdėmių aplinkinių žvilgsnių. Todėl net jei ir padarysite meno šedevrą, tačiau tokį smulkų, kad nebus įmanoma įžiūrėti, jūsų nagai atrodys tiesiog nešvarūs, ar dar blogiau - tamsūs, lyg pažeisti grybelio. Taigi, daug naudingiau naudoti klasikinį "French" dizainą, keletą paprastų geometrinių figūrų ar tiesiog kelių spalvų kontrastą.
     Kojų nagų priauginimas apskritai atrodo bereikšmis, tačiau taip tikrai nėra. Priauginant natūrali nago plokštelės sutvirtinama, tarsi apgaubiama apsauginiu sluoksniu, o tai sumažina grybelio infekcijos tikimybę. Tai ypač svarbu nešiojant atviras basutes. Beto daugelis moterų negali pasigirti idealia nago plokštelės forma, kurią madingas lakas dar labiau išryškina. Nagų priauginimas gali padėti padaryti tokią nagų plokštelės formą, kokia jums atrodo ideali, o kartu padės išvengti dar vienos skaudžios problemos - nagų kampučių įaugimo.

Vizitas pas profesionalus

     Kaip taisyklė, visų profesionalių grožio procedūrų sąraše pedikiūrą daugelis įrašo paskutinėje vietoje. Kas gi čia tokio - pasidarysime savarankiškai!
     Šiuolaikinis pedikiūras labai skiriasi nuo savarankiško, atliekamo namuose. Namuose atliekamas pedikiūras greičiau skirtas tik palaikymui tos puikios būklės, kurią jūsų kojoms suteikia vizitas pas profesionalą.
     Vasarą, kuomet kojoms tenka maksimali apkrova, apsilankyti pedikiūro salone reiktų bent kartą per mėnesį. Ypač svarbu atlikti visas procedūras prieš atostogų išvykas, kad pasiruošti susitikimui su jūros vandeniu, karštu smeliu bei deginančiu sausu oru.

Pasirūpinkite sveikata

     Nepaisant reguliariai atliekamų pedikiūro procedūrų ir kruopščios kojų priežiūros, daugeliui moterų nepavyksta pasiekti, kad jų kojos atrodytų nepriekaištingai prižiūrėtos. Labai dažnai jos negali susitvarkyti su odos pleiskanojimu ar skilinėjimu ant kulnų. Jei jums kyla įtarimų dėl odos būklės - būtinai apsilankykite pas gydytoją, gal tai grybelinis susirgimas (deja, tačiau su tuo susiduria kas penkta moteris pasaulyje). Tik gydytojas gali nustatyti problemą ir paskirti tinkamas priemones gydymui.

Peržiūrėta: 15302

Aptark šią temą svetainės forume

Atgal© 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai