- TAI ĮDOMU -Rudeninis manikiūras. "Prancūziška šypsena".


     Rankų ir nagų priežiūra arba kitaip manikiūras - sena procedūra, kurios pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos ("manus" - ranka, "cure" - priežiūra). Manikiūras visada buvo ir bus priežiūros bei tvarkingumo simboliu, kadangi sveiki, sutvarkyti nagai ir švelni rankų oda nepriklauso nuo mados. Mados įtakai pasiduoda tik nagų ilgis, forma bei lako spalva.
     Nagų priežiūros paslaugos šiuo metu vystosi milžinišku tempu. Keičiasi viskas, netgi auksinė geros tono taisyklė, teigianti, kad rankų ir kojų nagų lakas turi būti tos pačios spalvos, yra pakoreguota. Dabar užtenka prisilaikyti vienos spalvinės gamos, tik reikia atsižvelgti, kad kojų nagų padegimas būtų vienu arba dviem tonais šviesesnis.
     Renkantis lako spalvą reiktų prisiminti, kad egzistuoja 4 pagrindiniai išvaizdos spalviniai tipai - "pavasaris", "vasara", ruduo" ir "žiema". Tai reiškia, kad odos spalva ir lako spalva neturi tarpusavyje prieštarauti. Jei pas jus labai šviesi oda, kuri beveik neįdega, nesirinkite šaltų, tamsių ir vyšninės spalvos lakų, kurie dar labiau pabrėš odos blyškumą.

     Jei jums sunku išsirinkti tinkamą lako spalvą, galima rinktis visada elegantišką, subtilų ir niekada nepabostantį "french" manikiūrą. Jis idealiai tinka prie kiekvienos aprangos ir kiekvienoje situacijoje!
     Tiesa pasakius, šiuo metu prancūziškas arba "french" manikiūras - tai nebūtinai matinis lakas ir baltas galiukas. Tai nago padengimo technika, o spalvą ir netgi formą galite pasirinkti laisvai. "Šypsenėlę" ant nago galite nupaišyti ne klasikine forma, o skersai arba V formos. Galiuką galite nupiešti blizgiu bet kurios spalvos laku ar padengti akmenukais.
     Kiekvienas grožio salonas šiuo metu gali pasiūlyti visą eilę paslaugų, skirtų rankų priežiūrai: klasikinį manikiūrą, europietišką manikiūrą (nekarpomos odelės), vyrišką manikiūrą, SPA manikiūrą, prancūzišką manikiūrą (nors daugiau tai priklauso prie papildomų paslaugų, nes kalbama apie nagų lakavimą), nagų priauginimą.

     Nagų priauginimas, o taip pat nagų sutvirtinimas (padengimas) gali atpratinti nuo nagų kramtymo, padėti, jei jūsų nagai silpni, sluoksniuojasi. Priaugintiems nagams nereikia papildomos savarankiškos priežiūros - salone jums atliks papildymą, sutvarkys odeles ir nulakuos norima spalva.
     Neverta bandyti papildymą atlikti namų sąlygomis, nes vargu ar namuose atsiras profesionalus įrankių sterilizatorius bei visos tam reikalingos priemonės. Rinkitės saloną ir specialistus, turinčius patirtį bei gerą reputaciją, nesivaikykite pigumo, nes vėliau atstatyti sugadintus nagus gali kainuoti brangiau.

Peržiūrėta: 17619

Aptark šią temą svetainės forume

Atgal© 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai