- TAI ĮDOMU -Išvaizdos spalviniai tipai


     Parenkant makiažo, lupų dažų ar nagų lako spalvas, reikia atsižvelgti į jūsų išvaizdos spalvinį tipą. Pristatome pagrindinius tipus, kurie padės jums teisingai pasirinkti spalvas:

Pavasaris

     Pavasarinės spalvos - ryškios ir beveik visada šiltos. Pavasario tipo moterų oda auksinė arba bronzinė. Kaip taisyklė, plaukams būdingi įvairūs šviesūs atspalviai - nuo auksinio iki lininio, tačiau kartais plaukai gali būti ir tamsesni - tamsiai rudi ar kaštoniniai su medaus atspalviu. Pavasarinių moterų akys beveik visada šviesios, paprastai žydros, šviesiai rudos, įvairūs šviesiai žalios spalvos atspalviai.
     Su šiltais išvaizdos tonais derinamos ir makiažo spalvos. Priklausomai nuo jūsų akių spalvos, rinkitės kreminę biežo, auksinę biežo, auksinę, aukso rudą, šviesiai rudą, mėlyną, šaltą jūros bangos spalvą, geltonai žalią, juodą spalvą tam, kad jūsų akys žibėtų dar skaisčiau.
     Jūsų įvaizdį idealiai papildys šiltų spalvų įvairių atspalvių lūpų dažai: šviesiai ruda su auksiniu atspalviu, biežo rožinė, auksinė, oranžinių atspalvių lūpų dažai, o taip pat raudonos spalvos tonai - oranžinė, raudona, koralo, plytos raudonumo.

Vasara

     Vasarai būdingos šiek tiek šaltesnės spalvos nei pavasariui. Kaip taisyklė, šio tipo moterų oda rožinė arba su vos pastebimu žydru atspalviu. Plaukai dažniausiai būna visiškai šviesūs arba šviesiai rudi, labai retai - juodi. Akims taip pat būdingos šviesios spalvos: švelniai žydra, pilka, švelniai žalia, šviesiai ruda.
     Norint akis padaryti išraiškingesnes, Jums derėtų pilkos spalvos įvairių atspalvių šešėliai ir tušas. Taip pat galima rinktis biežo su rožiniu, pilku, rudu niuansais, alyvinę, įvairius prislopintus mėlynos ir žydros spalvų tonus, o taip pat jūros bangos spalvas.
     Lūpų dažams rekomenduojami šalti atspalviai: avietinis švelniai rožinis, rožinis, raudonai rožinis, pilkai rožinis, rožinis su alyviniu atspalviu , šviesiai alyvinis, o taip pat ružavai biežinis, ružavai rudas, bordo.

Ruduo

     Rudens tipo moterų išvaizdai būdingos sodrios, bet šiek tiek prigesintos spalvos. Rudens moterų šilta odos spalva - šviesiai bronzinė arba auksinė. Plaukai dažnai būna tamsūs - visai juodi arba kaštoniniai, kartais gali būti šviesesni, bet tada su rusvu arba bronziniu atspalviu.
     Akių spalva, kaip taisyklė tamsi: tamsiai mėlyna, tamsiai ruda, o taip pat įvairūs žali atspalviai. Akių makiažui jums tinka įvairios šiltos spalvos: biežinė pilka, auksinė - biežinė, šviesiai ruda, visi auksiniai rudi ir geltonai rudi, rudai oranžiniai tonai, vario, tamsiai žali atspalviai.
     Lūpų spalva harmoningai tiks, jei pasirinksite šiltų spalvų lūpų dažus. Spalvas galite rinkti pagal akių šešėlių paletę.

Žiema

     Ryškios ir šaltos išvaizdos spalvos - skiriamasis žiemos tipo moterų bruožas. Jų oda ypač švelni, balta su rožiniu arba žydru atspalviu. Plaukai gali būti kaip ir labai šviesūs, taip ir labai juodi. Kartais kaštoniniai, bet būtinai ryškaus atspalvio. "Žieminukės" paprastai turi ryškias akis - pilkas, ryškiai mėlynas, rudas, juodas.
     Turint tokią ryškią išvaizdą, makiažo spalvos taip pat turi būti sodrios. Jums labai tiks juodi, plieno, sidabro pilki, violetiniai, ryškiai mėlyni, tamsiai mėlyni šešėliai bei tušas. Jūsų makiažą turi atitikti ir lūpų dažų spalvos - ryškios ir šaltos. Rinkitės įvairių atspalvių raudoną, rožinę, bordo.

Peržiūrėta: 7401

Aptark šią temą svetainės forume

Atgal© 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai