- TAI ĮDOMU -Kaip išlaikyti įdegį?


     Kiekvienai laimingajai, grįžusiai iš atostogų, norisi, kad draugai ir kolegos kuo ilgiau pavydėtu jos gražaus ir lygaus įdegio. Todėl daugelis pasiruošę visoms įmanomoms priemonėms, kad malonus odos atspalvis išliktų kuo ilgiau. Suprantama, įdegio išlaikyti amžinai neįmanoma, tačiau yra tam tikros priemonės, padedančios jį išlaikyti ilgiau.
     Išlaikyti tamsų odos atspalvį galima jei kiekvieną dieną praustis ne vandeniu iš krano, o silpna arbata. Arbata ne tik padeda išlaikyti įdegį, bet ir puikiai drėkina odą bei sutraukia poras. Toms, kurios mėgsta kavą, tiks šis receptas: užvirkite stiprią kavą, atšaldykite ir išpilstykite į ledukų formeles. Rytais ir vakarais išmasažuokite veidą lediniais kavos kubeliais. O iš tirščių galima padaryti kaukę - tiesiog užtepkite ant odos, o po 15 min nuvalykite drėgna minkšta servetėle.
     Vitaminas A taip pat padeda odai greitai atsinaujinti ir išlaikyti įdegį. Todėl atkreipkite dėmesį į vitaminų kompleksus bei šiuos produktus - jaučių kepenis, kiaušinių trynį, pieną, sviestą, špinatus, pomidorus bei abrikosus.
     Kad įdegis išliktų, venkite balinančių kaukių. Iš naminių priemonių balinančiu efektu pasižymi agurkinės bei citrininės kaukės.
     O pomidorinės kaukės kaip tik padeda išlaikyti įdegį. Sumaišykite pomidoro minkštimą su dviem šaukštais šviežios varškės, arbatiniu šaukšteliu augalinio aliejaus ir šaukštu pieno. Palaikykite šią kaukę ant veido 15-20 min. Po to nuplaukite kaukę šiltu vandeniu bei apšlakstykite veidą šaltu vandeniu.

Peržiūrėta: 4159

Aptark šią temą svetainės forume

Atgal© 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai