- TAI ĮDOMU -Permanentinis makiažas


     Permanentinis makiažas - pagalba skubančiai moteriai. Greitai lekiantis laikas dažnai nepalieka keliolikos minučių rytiniam makiažui. Vis labiau populiarėjanti procedūra leidžia pamiršti skubų rytinį gražinimąsi ir išlieka visą parą, dėl jo nereikia jaudintis lyjant lietui ar maudantis ežere.
     Permanentinis makiažas laikomas tatuiruočių atmaina, tačiau skirtingai nei tatuiruotė, permanentinis makiažas yra laikinas piešinys ant veido. Darant tatuiruotę pigmentai suleidžiami į giluminį dermos sluoksnį, o permanentinį makiažą - į viršutinį odos sluoksnį epidermį. Paskutiniu metu pasaulyje paplito modernesnis permanentinio makiažo procedūros pavadinimas - mikropigmentacija ant veido odos. Mikropigmentacija laikoma visiškai neskausminga procedūra, tačiau tai priklauso ir nuo klientės jautrumo - vienai per keturias valandas galima atlikti antakių, vokų ir lūpų permanentinį makiažą, o kita vos ištvers vieną procedūrą.
     Permanentiniu makiažu galima ne tik paryškinti, bet ir pakoreguoti veido bruožus - pakeisti antakių formą, optiškai padidinti akis, paplatinti lūpas, pakeisti jų formą bei atspalvius. Jei antakiai iš prigimties šviesūs ir šiek tiek trumpoki, galima paryškinti antakius nupiešiant plaukelius. Taip jie atrodys tankesni ir įgys formą. Kai bėgant metams nusileidžia lūpų kampučiai, juos galima vizualiai pakoreguoti, iš siaurų lūpų padaryti putlesnes, iš storų - siauresnes.
     Atliekant permanentinį makiažą, tolygi makiažo spalva ir formų simetrija paprastai išgaunama po 2-3 procedūrų. Tačiau jei oda sunkiau priima pigmentą, gali reikėti ir iki 5 koreguojamųjų procedūrų.

Kaip atliekamas permanentinis makiažas

 • Prieš pradedant permanentinį makiažą, kosmetologė nuodugniai aptaria su kliente - ką ši apie tai žino, kokie galimi pasikeitimai ir nesėkmės. Atliekamas testas už ausies, norint įsitikinti kaip organizmas reaguoja į pigmentą.
 • Išsiaiškinama, kokia bus forma, spalva. Dezinfekavus nupiešiama pageidaujama linija.
 • Aerozoliniais arba tepamaisiais vaistais atliekama vietinė anestezija.
 • Sumaišytą pigmentą supylus į aparatą, taškuojant arba štrichuojant atliekamas permanentinis makiažas.
 • Po kelių dienų oda pradeda pleiskanoti - taip pasišalina nepasisavintas perteklinis pigmentas.
 • Po trijų savaičių dažniausiai reikia atlikti permanentinio makiažo korekciją, nes dėl nevienodos odos struktūros vienur pigmentas nudažo intensyviau, kitur - švelniau.

  Ką reikėtų žinoti

 • Permanentinis makiažas daromas nuo 18m. Dažniausiai jį darosi 30-50m. amžiaus moterys. Senstant oda glemba, todėl sunkiau gerai atlikti procedūrą.
 • Likus kelioms paroms iki procedūros nepatartina gerti aspirino bei kitų kraujo krešėjimą mažinančių preparatų. Negalima chemiškai dažyti antakių, blakstienų.
 • Po procedūros reikia stengtis kuo mažiau dirginti odą: neliesti nešvariomis rankomis, netepti kosmetikos priemonėmis, nekrapštyti susidariusio šašelio. Tinimui sumažinti galima dėti šaltus kompresus, patepti gijimą skatinančiu kremu.
 • Spalvos trumpiau išlieka, jei naudojama kosmetika su vaisių rūgštimis, ilgai deginamasi ant saulės arba dažnai lankomasi saunoje.

 • Peržiūrėta: 5597

  Aptark šią temą svetainės forume

  Atgal  © 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
  eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai