InstaForex- TAI ĮDOMU -Nagų priauginimas


     Galioja viena taisyklė – vyrai pirmiausia žiūri į kojas, o po to į akis, bet nepamiršta ir rankų. Tiesą sakant, ne vienas prisipažįsta, jog išpuoselėtos rankos ir puikus manikiūras kartais jaudina labiau nei seksualūs apatiniai. Tačiau šioje pašėlusioje laiko tėkmėje nepriekaištingai atrodančios rankos - būtinybė tiek žaviai vilioklei, tiek veikliai verslo moteriai. Pamačius apsilupinėjusius, trupančius ar net apkramtytus nagus, nublanksta stilinga suknelė, tinkama šukuosena, švelni bei lygi moters oda, kitaip tariant, visiškai sudarkomas kruopščiai sukurtas vaizdas, nelieka patrauklumo ir žavesio.
     Be abejo, kiekviena mūsų norėtumėme turėti gražius, sveikus, stiprius savo natūralius nagus, tačiau ne visoms tai duota iš prigimties. Nagai priklauso nuo bendros organizmo būklės, todėl dažnai sluoksniuojasi, lūžta, dėl mechaninių pažeidimų auga deformuoti, rievėti. Silpniems pažeistiems nagams stiprinti yra sukurta daugybė įvairiausių priemonių, tačiau kartais nepavyksta pasiekti norimų rezultatų, kadangi šios priemonės reikalauja daug laiko.
     Todėl šį kartą norime papasakoti apie puikią išeitį – natūralių sveikų, stiprių, ilgų nagų pakaitalą – priauginamus nagus.

Nagų priauginimo technologijos

     Nagų priauginimas - tai dirbtinis nagų prailginimas specialiomis nagų priauginimo medžiagomis. Šiuo metu naudojama daugybė įvairių priauginimui skirtų priemonių - akrilas, gelis, porcelianas, įvairūs audiniai, kuriais padengiamas nagas (šilkas, fiberglass ir kt.). Pagal cheminę sudėtį visos šios medžiagos priskiriamos vienai cheminei šeimai - akrilatams. Akrilai naudojami ir fiksuojamiems plaukų lakams, kitoms nagų priemonėms, nes sukuria patvarią, greitai džiūstančią, vandeniui nepralaidžią plėvelę.
     Lietuvoje populiariausi yra akrilo ir gelio nagai. Pagrindines šių medžiagų savybes apjungia neseniai pasirodę porceliano nagai, todėl smulkiau aprašysime šias tris medžiagas:

 

Akrilas

Gelis

Porcelianas

Stingimas Stingsta ore per kelias minutes Džiovinamas tik specialioje UV spindulių lempoje. Gelis stingdamas išskiria šilumą, todėl nepatartinas silpniems pažeistiems nagams, nes įmanomas pažeistos nago plokštelės nudeginimas Džiovinamas tik UV lempoje
Nuėmimas Tirpsta acetono turinčiame skystyje ir tarsi minkšta košelė nugramdoma nuo nagų mediniu pagaliuku. Nuimami tik mechaniniu būdu - nudildomi Nuimami tik mechaniniu būdu - nudildomi
Skilusio nago atnaujinimas Galimas Galimas Galimas
Kvapas Senesnės kartos akrilo produktai turi specifinį kvapą, tačiau jau ir Lietuvoje populiarėja naujas – bekvapis akrilas Bekvapis Bekvapis
Paviršius Matinis, geriau slepia nago defektus, atrodo natūraliau, galima poliruoti - bus blizgus Blizgus Blizgus
Stiprumas Tvirta kieta medžiaga Elastinga, minkštesnė medžiaga Porcelianas yra gelio bei akrilo mišinys, todėl jo savybės yra tarpinės. Porcelianas yra kietesnis už gelį ir elastingesnės už akrilą.


Nagų priauginimo eiga - kaip atliekamas nagų priauginimasPeržiūrėta: 69864

Aptark šią temą svetainės forume

Atgal© 2003 - 2019 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai