InstaForex- TAI ĮDOMU -Naujienos - VII-sis atviras Baltijos šalių nagų dizaino ir modeliavimo čempionatas

     Startuojantis pavasaris kovo 7d. į Litexpo parodų rūmus vėl sukvietė manikiūro specialistus ir nagų dizaino gerbėjus. Parodos "Pelenė" metu vyko VII atviras Baltijos nagų modeliavimo ir dizaino čempionatas. Organizatoriai, džiaugdamiesi, jog šiemet pagausėjo prizų kiekis, deja, negalėjo to paties pasakyti nei apie dalyvių, nei apie dalyvaujančių šalių skaičių. Galbūt nelinksmą faktą sąlygoja tai, jog šį pavasarį buvo atsisakyta nagų modeliavimo rungties, galbūt tai, kad patyrę meistrai jau važinėja į užsienio konkursus, o startuojantys meistrai neturi mokyklos Lietuvoje, kur būtų aiškiai išdėstoma konkursinio darbo suvokimo teorija bei praktika.
     Kalbant apie laimėtojų trejetuką ypatingai džiaugtis irgi nėra kuo. Kaip bebūtų keista, pirmosios vietos laimėtojos darbas, komisijos narės komentuotas kaip labai techniškas, visiškai prieštarauja paskelbtoms konkurso taisyklėmis - organizatorių internetiniame puslapyje buvo aiškiai nurodyta, jog "Galima atlikti plokščią arba iškilų (3-D) nagų dizainą" - apie "Mix media" techniką čia net neužsiminta.Tuo tarpu tikrai nepriekaištingi plokščiojo dizaino darbai turėjo tenkintis papildomais prizais. Visame pasaulyje profesionalai seniai atskyrė visas kategorijas ir nesiima spręsti, kuris - skulptorius ar tapytojas, naudoja sudėtingesnę techniką. Manau, būtų protinga pagaliau atsižvelgti į pasaulinę praktiką rengiant ir "Pelenės" metu vykstantį konkursą.
     Vis dėlto, būtinai reikėtų pasidžiaugti tuo, jog šiemet beveik visi darbai buvo techniškai stiprūs nepriklausomai, kurioje kategorijoje jie buvo atlikti. Papildomus prizus gavę piešti plokščojo dizaino darbai buvo pripažinti "juvelyriniais". Pirmą kartą buvo leista naudoti aerografą. Labai džiugu, jog viena meistrė jau pramušė ledus šioje kategorijoje. Tai viškai atskira nagų dekoravimo sritis, pasaulyje turinti labai gilias šaknis ir ilgą tobulėjimo raidą.
     Vieną modelio ranką dalyviai turėjo dekoruoti namuose, todėl galėjo atskleisti visą savo fantaziją ir profesionalumą. Buvo pristatyti penki plokščiojo dizaino, keturi 3D iškilaus dizaino, vienas aerografo, vienas plokščiojo dizaino derintas su 3D ir vienas "Mix media" darbas.
     Pirmąją vietą iškovojo Andželika Gecevičienė(Alytus), antrąją - Jūratė Jarašiūnienė (Kaunas), trečioji atiteko viešniai iš Estijos Helen Vesik.

     Nagų dizaino čempionato akimirkos:

1 vieta, Andželika Gecevičienė, Alytus

2 vieta, Jūratė Jarašiūnienė, Kaunas

3 vieta, Helen Vesik, Estija

Čempionato metu


Atgal© 2003 - 2021 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai