InstaForex- TAI ĮDOMU -Naujienos - 4-asis Baltijos šalių nagų dizaino čempionatas

     Lietuvos parodų centre LITEXPO įvyko ryškiausias grožio industrijos įvykis Lietuvoje - tarptautinė paroda "Pelenė". Šiemet ši paroda Baltijos šalyje rengiama jau 12-ąjį kartą. Kasmet renginys sukelia vis didesnį susidomėjimą, pritraukia vis daugiau užsienio kompanijų. "Pelenėje 2005" surengta 17 čempionatų, seminarų, naujų produktų ir paslaugų pristatymų, o visa tai vainikuoja pagrindinis renginys - 4-asis Baltijos šalių kirpėjų-stilistų ir nagų dizaino specialistų čempionatas "Gintarinė sruoga". Šiame čempionate meistrai varžėsi dvejose rungtyse - nagų dizaino ir modeliavimo.

Nagų dizaino rungtis

     Tema: Seku seku pasaką....
     Dalyviai vertinami pagal pasirinkto stiliaus individualumą, dizaino kompoziciją, temos atitikimą, sudėtingumo laipsnį, užbaigimo kokybę, darbo pateikimą.
     Kaip reta, šiemet su lietuvių meistrais varžėsi net šeši meistrai iš kaimyninės Latvijos. Jau įprasta, jog šių čempionatų metu specialistai parodo aukštą savo profesinį lygį, todėl komisijai teko gerokai paplušėti, norint teisingai išrinkti geriausius.
     III - ąją vietą užėmusi latvė Oksana Guka komisijos narius sužavėjo savotiškai interpretavusi "Alisos stebuklų šalyje" pasakos motyvus.
     II - ąją vietą pelniusiai Liudmilai Ivanovai iš Lietuvos teisėjų simpatijas nulėmė idealiai parinktas modelis ("Ledo karalienė"), kruopščiai, išradingai bei profesionaliai atliktas sudėtingas darbas ant nagų.
     Labai smagu pristatyti Grand Prix laimėjusį meistrą iš Latvijos Vadim Minchik. Įdomu tai, jog šis fotografas, juvelyras, dar visiškai neseniai dirbantis nagų dizaino srityje jau sugebėjo atkreipti į save teisėjų dėmesį. Pernai lapkričio 6 d. Rygoje vykusiame Baltijos šalių nagų dizaino čempionate jis iškovojo antrąją vietą. Šių metų "Gintarinėje sruogoje" meistras pavergė teisėjų komisiją savo originaliu darbo stiliumi, nepriekaištingu, smulkiu ir kruopščiu darbu, galutiniu darbo pateikimu, bendru įvaizdžio išbaigtumu. Jo pasirinkta Kruela de Vil iš pasakos "101 dalmatinas" dvelkė išpuoselėta elegancija bei charakterio šaltumu. Be abejonės, šis puikių džentelmeniškų manierų vyras savo darbu sužavėjo ne tik teisėjus, bet ir užkariavo žiūrovų simpatijas, todėl paskelbus komisijos sprendimą, prizo atsiimti Vladim ėjo lydimas audringų ir ilgų publikos plojimų.Grand Prix laimėtojas Vadim Minchik (Latvija). "101 dalmatinas".

2 vieta - Liudmila Ivanova (Lietuva). "Sniego karalienė".

3 vieta - Oksana Guka (Latvija). "Alisa stebuklų šalyje".

Nagų modeliavimo rungtis

     Dalyviai vertinami pagal nagų formą, ilgį, suformuoto nago kraštus, išgaubimą, darbo švarumą, nagų lakavimo kokybę bei galutinį vaizdą.

Grand Prix - Sigita Jansone
2 vieta - Liudmila Ivanova
3 vieta - Irena Aškelovič


Atgal© 2003 - 2021 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai