InstaForex- TAI ĮDOMU -Paroda "Grožis ir mada" jau treti metai praskaidrina klaipėdietišką spalio savaitgalį

     Spalio 12-14 dienomis Klaipėdoje UAB "Expo Vakarai" organizuota paroda "Grožis ir mada`07" šiemet skyrėsi nuo praėjusiųjų ne tik dalyvių gausa, vietos kaita, bet ir renginių, seminarų įvairove bei ryškiausiu parodos akcentu - pirmą kartą organizuotu atviru Vakarų Lietuvos čempionatu skirtu kirpėjams ir visažistams.
     Trečią kartą organizuotoje parodoje dalyvavo 69 kompanijos iš Lietuvos, Latvijos bei Vokietijos, kurios savo stenduose pristatė gausybę naujienų. Parodos ekspozicinis plotas šiais metais jau siekė 530 kv.m., o per tris dienas sulaukta per 5300 lankytojų.
     Parodos metu pirmą kartą buvo organizuojamas I atviras Vakarų Lietuvos čempionatas, skirtas kirpėjams ir visažistams, kuriame dalyvavo 10 dalyvių. Kirpėjai dalyvavo rungtyje bendras madingas įvaizdis, o visažistai - podiumo makiažas. Čempionato dalyvius pagal tam tikrus kriterijus vertino tarptautinės kategorijos teisėjai. Visi konkursantai per tam skirtą laiką turėjo pademonstruoti kaip kuriamas bendras madingas įvaizdis, podiumo makiažas, pademonstruoti savo išmonę ir gabumus. Komisijos sprendimu I-oji vieta full fashion look rungtyje atiteko vilnietei Daivai Baranauskaitei, II-oji vieninteliam vyrui dalyvavusiam čempionate, kauniečiui Robertui Sakalauskui, III-ąją vietą pasidalijo dvi dalyvės - vilnietė Violeta Adlytė ir klaipiedietė Liana Kvietkauskienė. Podiumo makiažo rungtyje I-ąją vietą iškovojo šiaulietė Ligita Misevičiūtė, II ir III -oji vietos atiteko svečiams iš Latvijos - Žanė Vaivarė (II), Inga Gedoviusa (III). Nugalėtojams buvo įteiktos taurės, prisiminimo diplomai ir gėlės. Čempionato organizatoriai tikisi, kad prasidėjusi tradicija dar tęsis ne vienerius metus ir sulauks dar daugiau dalyvių bei lankytojų.
     Į parodą atvykę specialistai ar besidomintys grožio bei mados naujovėmis turėjo puikią galimybę išklausyti net 11 seminarų, kuriuos vedė profesionalūs tos srities žinovai. Nemažai susidomėjimo sulaukė UAB "Erdesa" organizuotas seminaras, supažindinimas su nauja kosmetika ir pagrindinio parodos rėmėjo ALFAPARF MILANO ir MAHOGANY ACADEMY naujos kolekcijos PARALLEL UNIVERSE COLLECTION 2007/08 pristatymas, kuriame savo sugebėjimus ir mokymus pirmą kartą Lietuvoje demonstravo garsus italų stilistas, tarptautinis treneris Adrijano Dalmonte.
     Be seminarų ir pristatomų produkcijų bei paslaugų lankytojai turėjo puikią galimybę išvysti Vilniaus kolegijos studentų madingų kolekcijų pristatymus, vaikų šou studijos "Tamesa" pasirodymus bei UAB "Hastile" rudens ir žiemos paltų kolekcijas.
     Organizatoriai tikisi, kad kitais matais paroda bus dar didesnė, dar populiaresnė lankytojų ir dalyvių tarpe.


Grožis ir mada 2007

<<< Atgal© 2003 - 2021 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai