InstaForex- TAI ĮDOMU -Nagų dailės spalvotu geliu seminaras "Metų laikų simfonija"

     2009 m. spalio 09 d. Klaipėdoje vyko nagų modeliavimo geliu ir dailės spalvotu geliu seminaras "Metų laikų simfonija", kurį vedė Egidija Kilienė. Seminaro metu buvo demonstruojamos klasikinio ir prancūziško nagų priauginimo technikos, aptarti darbo su nugraužtais nagais bei nagų modeliavimo su formelėmis niuansai.
     Seminaro metu metu pristatyti nagų dailės spalvotu geliu pavyzdžiai metų laikų tema. Įpatingo dėmesio sulaukė 3D gelio, skirto skulptūriniam dizainui, pristatymas. Iki šiol daugelis meistrų, nedirbančių su akrilu, negalėjo pasiūlyti savo klientams daugelio dizainų, kuriuose naudojami skulptūriniai elementai. Todėl 3D gelis puiki išeitis, turinti ir savų privalumų - su juo ne tik galima atkartoti daugelį skulptūrinių elementų, tačiau tuo pačiu meistro neriboja laikas - kaip ir visi geliai, 3D gelis stingsta UV šviesoje, todėl dizainą galima dailinti kiek širdis geidžia, o nepasisekus ar nepatikus - nuvalyti ir lipdyti iš naujo.

Seminaro akimirkos:
     Daugiau apie Egidijos nagų studijos organizuojamus mokymus ir seminarus galite sužinoti svetainėje www.egidijosstudija.lt.© 2003 - 2021 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai