InstaForex- TAI ĮDOMU -Nagų priauginimo ir priežiūros priemonės

     Nuo 2007 m. UAB "Egidijos nagų studija" atstovauja vokiečių kompaniją Heaven Nails International GmbH. Tai palyginti jauna, tačiau jau spėjusi sukaupti nemažą patirtį nagų priauginimo ir priežiūros priemonių gamybos srityje, kompanija. Kaip žinia, Vokietijoje 90 proc. meistrų dirba su gelio nagais, todėl akivaizdu, kad didžiausias dėmesys skiriamas būtent geliams - tiek "statybiniams", tiek spalvotiems, kurių sodrios spalvos patenkins išrankiausią skonį.
     Be abejo, akrilas taip pat neliko užmirštas. Bluez Sign serijos akrilas yra neaštraus kvapo, elastingas, lengvai dildžiuojamas. Skirtingų stingimo greičių likvidas leis su šiuo akrilu dirbti tiek pradedančiąjam, tiek patyrusiam meistrui.

     Susipažinti su mūsų siūlomų priemonių asortimentu ir užsisakyti jau galite mūsų internetinėje parduotuvėje www.heaven-nails.lt.

     Kauno, Marijampolės ir Alytaus regionuose prekes taip pat galima apžiūrėti ir jas įsigyti pas regiono vadybininkę. Tel. kontaktams +370 671 93711.Atgal© 2003 - 2021 NaguPasaulis.lt       Dizainas © Goto design
eXTReMe Tracker   Hey.lt - Svetainių reitingai